Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkiye'nin En Kapsamlı Bilgi Sitesi
#1
Bilmesek Bilgi Sitesi

İnternet üzerinden artık birçok bilgiye ulaşılarak merakların giderilebilmesi ve birçok farklı dalda bilgi akışı sağlayan sitelerin artması ile birlikte internet kullanıcıları çok geniş kitlelere yayılabilen bu bilgi sitesi üzerinden birçok konu hakkında fikir sahibi olabilmektedir. Geniş açıklamalar içeren sözlük olarak da tanımlanabilecek siteler arasında yer alan bilmesek bilgi sitesi de ziyaretçilerine farklı kategorilerde birçok konu için rehber görevi görmektedir. "Türkiye'nin en kapsamlı bilgi sitesi" etiketi ile yola çıkarak ziyaretçilerini bilgilendirme konusunda kusursuz hizmet kalitesi ile planlamalar ve çalışmalar yapan site, birçok farklı konu için açılan dallar ve kategorize ettiği site içeriği ile kolay bir kullanım sunuyor. Sitenin kategori desteği sayesinde ulaşılmak istenilen bilgiler, çok basit ve hızlı bir biçimde elimizin altına geliyor.

İnternet üzerinde rehber görevi görerek fazlaca kategoriyi bünyesinde barındıran ve ziyaretçilerine birçok farklı branş üzerinden kaliteli içerik bilgilendirmesi yapabilen site, bu nedenle dikkat çekmekte ve ilgi görmektedir.

Bilmesek Bilgi Sitesi Kategoriler

Konu başlığı olarak astronomi, bilim, biyografi, biyoloji, coğrafya, güncel, sağlık ve teknoloji dallarında kaliteli içerikler sunmakta olan site, her gün eklediği yeni konular ile dikkat çekerken güncel olarak yenilenen ve genişletilen dalları ile beğeni toplamayı başarmaktadır. Site ziyaretçilerinin internetin sınırsız kullanım alanlarının bir parçası olarak oldukça basit ve kullanışlı bir site tasarımı görmesi için anlaşılır bir sayfa yapısı hazırlayan kuruluş, bu nedenle göz yorgunluğu oluşmasının da önüne geçmeyi başarmaktadır.

Sitenin ayrıca en çok okunan, haftanın en çok okunanı ve günün videosu kategorileri sayesinde de ziyaretçiler son günlerde ilgi görmeyi başaran başlıkları da inceleyerek fikir sahibi olabilmekte ve yepyeni bilgiler öğrenebilmektedir. Bu nedenle oldukça kullanışlı bir yapı olarak dikkat çekmeyi başaran site, güncel bilgilerin paylaşılarak ziyaretçilerin sıklıkla bilgilendirilmesi ve yepyeni kavramları haznelerine eklemesi için çok kullanışlı bir platformdur. Arama bölümü ile de merak edilen bir konunun çok çabuk bir şekilde bulunmasını sağlayan arama butonu sayesinde ziyaretçiler site içerisinde istedikleri konuyu bulma konusunda hiç zorlanmamakta ve çok kolay bir erişim sağlayabilmektedir. Eğitim kategorisinin de kaliteli içerikler ile donatılarak siteye eklenmesi, mutlaka artı değer yaratacaktır.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi